Директор

Базарний Олександр Олексійович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Наши досягнення
Пошук
Новини | Новини за лютий 2020 року:
День рідної мови.
День рідної мови.
Мова - це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Мова - це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників. 21 лютого проголошений Генеральною асамблеєю ЮНЕСКО 21 лютого 2000 року – День рідної мови. Світ захоплюється українською мовою, яка належить до першої трійки наймилозвучніших мов. Аби продовжити пишатися українською мовою, довести, що ми гідні називатися українцями, серед учнів 7-11 класів відбувся квест «У пошуках Слова», присвяченого Дню рідної мови, який організувала, вчитель української мови та літератури, Солонина Наталя Григорівна. Квест проходив у межах приміщення школи, квестери отримали емблеми та маршрутні листи, а також підказки, де саме знаходиться перше завдання. Всього учні відвідали 4 станції, виконали завдання з української мови. Після підрахунку балів, були визначені переможці, які отримали грамоти та подарункові сертифікати на відміну домашнього завдання, також буклети з цікавинками про рідну мову.
09:20 24.02.2020 +фото 107
Докладніше

День Героїв Небесної Сотні
День Героїв Небесної Сотні
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Одна з наймолодших памятних дат новітньої історії України, день присвячений трагічним подіям Революції Гідності - загибель мирних протестувальників.
12:37 21.02.2020 +фото 92
Докладніше

22  січня  День  соборності України
22 січня День соборності України
У цей День учні нашої школи приєднуються до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!
12:43 12.02.2020 +фото 100
Докладніше