Директор

Базарний Олександр Олексійович

Анонс подій
Подій не заплановано
Виховна робота
Інформація для випускників
Наши досягнення
Пошук
День ЦО
День ЦО

Поділитися новиною:

День ЦО

Відповідно до річного плану школи був проведений «День ЦО». У підготовці і проведенні його взяли участь учні 1-11 класів, учителі школи, технічний персонал

Основними цілями та завданнями ЦО були:

· практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;

· формування в учнів упевненості в ефективності заходів, які проводяться цивільною обороною;

· формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей, відваги, мужності, витримки, ініціативності, спритності, самовідданості виконувати завдання ЦО.

Протягом Дня ЦО з постійним складом і учнями відпрацьовані:

· дії за сигналом «Увага всім!»;

· користування засобами колективного та індивідуального захисту органів дихання;

· дії в разі виникнення пожежі та можливих аварій на об’єктах, які використовують у виробництві сильнодіючі отруйні речовини;

· виконання нормативів ЦО;

· організація роботи пункту видачі засобів індивідуального захисту.

Заняття і тренування проводилися без зриву навчальних занять, за рахунок перерві після уроків, за винятком 1-го уроку, який в усіх класах був проведений як урок Цивільної оборони.

У ході проведення «Дня ЦО» були організовані виставки приладів радіаційного і хімічного спостереження, індивідуальних засобів захисту, стенд щодо дій учнів у надзвичайних ситуаціях, випущені стінні газети, проведені відкриті уроки у 1-11 класах. Юнаки 10-11 класів проводили тренування у виконанні нормативів № 2 і № 3, дівчата змагалися з медико-санітарної підготовки.

На високому організаційному і методичному рівні пройшли заняття, підготовлені учителями Чиркіною С.Д., Ручкою Ю.М., Черніковою І.С., Овчеренко Н.В., Резніченко С.А.

Певну допомогу у підготовці уроків до «Дня ЦО» надала виставка методичної літератури, яка була організована під керівництвом шкільного бібліотекаря Базарної Т.В.

Високу підготовленість показали невоєнізовані формування, готові діяти за ввідними. З кращого боку проявила себе санітарна ланка, до складу якої увійшли Ручка Тетяна, Юркіна Альона.

Проведено конкурс малюнків «Допомога під час виникнення стихійних лих, аварій, катастроф», вікторину за тематикою ЦО, підведені підсумки Дня ЦО.

Web-адреса: topoli-school.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10343 | Переглядів: 282Дата публікації: 16:59 25.04.2018
Версія для слабо- зорих